Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO NEUVEZUVANO VREDI DA SE VIDI

5 600 ЕУР

Се продава од: MIki 01 апр. 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Prodavam Fiat Bravo 1.4 t-jet so 125ks , imam i mapa chip za nego dokolku sakate da e 143ks . Voziloto e redovno servisirano,novi gumi 225/45/17, garazirano prv sopstvenik so najvisoka oprema + xenon svetla, parking senzori, stranicni i zaden spoljer , praveno za svoj kejf i go prodavam na vistinski ljubiteli na avtomobili . Registrirano do februari 2019godina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации