Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.2.16V -99

1 350 ЕУР

1 500 ЕУР

Се продава од: slagan 15 мар. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Fiat Bravo 1.2.16V odlicno socuvana kako vnatre taka nadvor so full oprema:
-Klima
-Centralna
-ABS
-Elektrika na prozori i retrovizori
-Servo
-Halogrnki za magla
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации