Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo -98

1 750 ЕУР

Се продава од: Robert 08 авг. 09:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Prodavam fiat bravo 98 godina odlicna sostojba
Registrirano do april 2017
Cetiri novi gumi
Klima raboti
Servo
Abs
Elektrika
15 ki bandazi aluminiumski
Leaflet
Кон почеток