Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo full oprema

4 399 ЕУР

Се продава од: Sinisa 04 мар. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Se prodava fiat bravo 2008g 88kw/120ks 1.6m-jet
Voziloto e vo odlichna sostojba kako nadvoreshno taka vnatreshno odlichno sochuvano stegnato od oprema poseduva el.na prozori el.na retrovizori klima abs airbag fabrichko cd radio centralno zakluchuvanje i se funkcionira besprekorno novi gumi.
voziloto ima plateni davachki do registracija okolu cenata ima prostor za dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации