Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo -07

Се продава од: Сашко 16 јан. 01:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
1.4 бензин - плин ( Bigar - auto gas Italija),16 В, 90 коња, 66 киловати, 2007 год, поминато реални 235 илј. км. Сменето водна пумпа, каиш, затегачи, редовен сервис.
Возилото е во одлична состојба.
Информации на вибер +491772614190 Сашко или+38978 393 909 Жарко.

Сашко
Leaflet
Кон почеток