Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.9

Се продава од: Viktor 07 јан. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Bravo
Prodavam fiat bravo 1.9 motor od lancia.
Za poveke info barajte na telefonskiot broj.
Cena po dogovor!!!
Leaflet
Кон почеток