Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT Cinquecento LANCIA Y PLINSKI URED/REGISTRIRA

690 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: OGLAS MEN 22 ноем. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

276 Огласи во продавницата

UNIKAT LANCIA DELTA1.9JTD 190PS /EXTRA/SERV.KNISKA -
FORD FIESTA ATEST PLIN REG DO06.16 MIDA PRV SOP-95 888 ЕУР
AUDI A6 2.0TDI 170 PS S-LINE TOP SOSTOJBA -07 8 900 ЕУР
SUZUKI SWIFT REGISTRIRANO EKONOMICNO NOVI GUMI 747 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Cinquecento
PRODAVAM LANCIA Y-10 (pandan NA FIAT Cinquecento) VO DOBRA SOSTOJBA
- REGISTRIRANO DO 14ti SEPTEMVRI
- VGRADEN PLINSKI URED
- DVE NOVI GUMI "VIKING"
- ALU-FELNI "LANCIA"
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- CENTRALNA BRAVA
- SONCEV KROV
- CENATA E SAMO 690 EUR. I ISTATA NE E FIKSNA

KONTAKT NA 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
Leaflet
OGLAS MEN

OGLAS MEN

276 Огласи во продавницата
Masini za toaletna hartija 1 300 ЕУР
SUZUKI SWIFT 1.0 -01 REGISTRIRAN 999 ЕУР
FORD FIESTA 1.3EFI REG.01.2018 NOVI GUMI ODLICNA 888 ЕУР
CITROEN SAXO 1.5D REG CELA GODINA NAJEVTINO 999 ЕУР
Кон почеток