Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Croma 2.2 benzin/plin Landi renzo A test

2 800 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Bejtulla 05 мар. 07:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Croma
extra socuvana, 4 rezervni gumi so bandazhi
Napraven FULLL servis.
NE PREGOVARAM OKOLU CENATA
Bejtulla
072/249-320
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации