Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat croma 1.9 jtdm. 2006 god

2 500 ЕУР

Се продава од: Нено 31 јул. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Fiat
Модел
Croma
Fiat croma 1.9 jtdm 2006 god.smenet set lamela lager i potisna.smeneti drzaci na motor i menjac.site filtri i ulje.reg do 12 avgust 2020.ima 6 stepen menuvac.mala potrosuvacka na gorivo.klima dvo zonska elektrika se funkcionira na kolata
Нено
078366325
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации