Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT Doblo 1.3multijet 90 ks. -08

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 12 фев. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL TIGRA 1.3 CDTI 50 kw -07 3 200 ЕУР
VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks -09 7 200 ЕУР
VW GOLF 1.9 TDI 105 ks -05 3 999 ЕУР
VW JETTA 1.9 TDI 105 ks -06 5 300 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
FIAT Doblo 1.3multijet 90 ks. 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. -07 6 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 5 500 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 51 kw -08 3 500 ЕУР
Кон почеток