Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo

0 ЕУР

Се продава од: Angleco 08 јан. 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Se prodava Fiat Doblo poradi kupuvanje na novo vozilo voziloto e vo odlicna sostojba registrirano do maj za poveke info javete se na brojot
Angleco
071729916
Leaflet
Кон почеток