Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo Mulitjet 1.3 Dizel - 07

3 200 ЕУР

Се продава од: Pazar 20 мај 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Fiat Doblo 1.3 dizel so novi gumi,parking seznor nazad,radio,ac klima registrirana cela godina
3200 eu
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации