Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT DOBLO 1.9 Multijet -06 Novo MAKS AUTO M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 17 ноем. 17:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

284 Огласи во продавницата

LAND ROVER FREELANDER 2.0TD4-01UNIKAT4wd MAKSAUTO 0 МКД
Toyota Rav 4 4x4 2.2 D4D nova MaksAuto M 0 МКД
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI-08 COSMO NOVA MAKSAUTO M 0 МКД
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI  105 ks 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
NOVO NA PAZAROT

***FIAT DOBLO 1.9 Multijet DINAMIX MAXIMALNO SOCUVANO 142000 km Novoooo! Dva kluca servisna kniska
_____________________________

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA SO FAKTURA OD AVTOSALON SO PERFEKTEN MOTOR I PREKRASEN ENTERIER*****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
- HALOGENKI ZA MAGLA
- DVE STRANICNI LIZGACKI VRATI
- I USTE MNOGU OPREMA****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO LIDER VO UVOZ NA POLOVNI VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

284 Огласи во продавницата
OPEL ZAFIRA  1.9 DTI -06 COSMO PAKET MAKS AUTO 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7DTI EDITI0N  FULL PAKET MAKSAUTO -04 0 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI -05 6BRZINI CISTO NOV  MAKSAUTO 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI -04 FULL CISTO NOV MAKSAUTO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации