Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -07

42 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.460 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Golf 155 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 85 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Fiat
Модел
Doblo
SK-816-RP – КЕЦ Куманово
Модел: Fiat Doblo
VIN: ZFA22300005583507
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 174.168
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 42.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Polo 85 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Fiat Doblo -07 41 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI -07 160 000 МКД
Кон почеток