Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -03

2 500 ЕУР

Се продава од: metii111 03 фев. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Fiat Doblo// 1.9 Dizel
metii111
071443188
Leaflet
Кон почеток