Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -07

42 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.460 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI -05 150 000 МКД
TAM Platforma 75 TBE C 11382 85 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Fiat
Модел
Doblo
SK-836-RR – КЕЦ Охрид
Модел: Fiat Doblo
VIN: ZFA22300005582127
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 237.613
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 42.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]

ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi -07 51 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen T4 2.5 TDI 125 000 МКД
Volkswagen Polo 04 68 600 МКД
Кон почеток