Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo 1.4

3 700 ЕУР

Се продава од: Milosh 14 дек. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
1.4 Бензинец , Плин

Цената не е фиксна.
број за контакт
078 430 787
070 215 538
Кон почеток