Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo itno moze zamena

0 ЕУР

Се продава од: Igor 18 фев. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
se prodava Fiat Doblo mnogu dobro socuvano redovno servesirano vo Fiat vo mometov imaa zimski gumi novi 15 185 65 a letnite badasi se aluminski so novi gumi 16 195 55 od oprema so led sijalici na farovi i led na halogenki klima ured sto raboti senzori za parkiranje euro kuka zatemneti stakla so dve klizacki vrati perfekno voziloto regestrirano na 23 01 2018 i plateno kasko samo treba da se vidi i sve ke vi bide jasno za kakovo vozilo se prodava moze zamena za pomalo vozilo ponudete
Lice za kontakt
Igor
tel; 071/390-380 071 440 990

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации