Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -06

4 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 13 фев. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Registrirano do 12/2020, prv sopstvenik realni kilometri komplet servisirano
Aleksandar
078 319 685
Leaflet
Кон почеток