Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo

Се продава од: Aleksandar 21 окт. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Se prodava Fiat Doblo
Voziloto e vo odlicna sostojba
Cena po dogovor
Aleksandar
+38978381280
Leaflet
Кон почеток