Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -08

43 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.500 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Lada Niva 2121 38 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Volkswagen Polo 96 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Fiat
Модел
Doblo
SK-498-SP – КЕЦ Струга
Модел: Fiat Doblo
VIN: ZFA22300005664783
Година на производство: 2008
Неиспитана техничка исправност
KM: 325.260
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 43.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo -08 43 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
Volkswagen Polo 85 000 МКД
Volkswagen Polo 1.9 SDI 98 000 МКД
Кон почеток