Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Doblo 1.3

3 000 ЕУР

Се продава од: Зија Вчера 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Kolata e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi. Servisirana redovno. Ima zimski gumi. Za poveke kontant na 071253450.
Зија
071253450
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации