Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo -11

6 700 ЕУР

Се продава од: Qerim 23 јул. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Fiat Doblo 2011
1.6 Dizel
Кон почеток