Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Се продава од: GJORGI 27 окт. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Se prodava Doblo, vo odlicna sostojba servisirano, cetiri novi zimski gumi. Motor 1.9 so 105ks. Pali vozi. Voziloto e tovarno. Bez zameni!
Leaflet
Кон почеток