Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT DOBLO

0 МКД

Се продава од: katarina 27 мај 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Doblo
Се продава возило Фиат Добло
Година на производство 2007
Цена по договор
конт.тел.078 238 17
Стево
katarina
077550000
Leaflet
Кон почеток