Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato 2.8TD

2 000 ЕУР

Се продава од: Ordance 09 јан. 04:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Ducato
Prodavam kombe Fiat Ducato 2.8TD
Telefon za kontakt 078244410 Ordance
Ordance
078244410
Leaflet
Кон почеток