Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Се продава од: gorgi 25 јан. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Fiat
Модел
Ducato
Kombeto e zacuvano top samo za seriozni kupuvaci
Кон почеток