Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT DUCATO -10

6 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SOFIRA - DOOEL 17 јул. 08:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Ducato
Voziloto e vo ispravna sostojba , redovno e servisirano ....
SOFIRA - DOOEL
072 306 920
Leaflet
Кон почеток