Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Florino

Се продава од: Risto 20 ноем. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Fiat
Модел
Fiorino
Fiat Florino vo odlicna sostojba vredi ad se vidi.
Leaflet
Кон почеток