Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Fiorino 1.3 disel

5 500 ЕУР

Се продава од: Marjan 22 окт. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 11.770 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Universal
Марка
Fiat
Модел
Fiorino
Cena 5500 eura a moze i zamena.
Leaflet
Кон почеток