Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GRANDE PUNTO MULTIJET - PRV SOPSTVENIK

1 МКД

Се продава од: Kire 10 јан. 23:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
1.3 DIESEL 75KS - КУПЕНО ОД AUTOMOBILE SK. ЕДЕН СОПСТВЕНИК. ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА 30.12.2009 (ПРОИЗВЕДЕНО 2009). КОЛАТА НЕ Е УДИРАНА И Е РЕДОВНО СЕРВИСИРАНА ВО СУПЕР СОСТОЈБА. МАСЛО МЕНУВАНО НА СЕКОИ 10.000 КМ СО СИТЕ ФИЛТРИ.
НЕ ТРЕБА НИ ДЕНАР ВЛОЖУВАЊЕ СЕ ФУНКЦИОНИРА БЕСПРЕКОРНО(КЛИМА, ЕЛЕКТРОНИКА, ИТН).
БРАНИК НАПРЕД – ИЗЛУПЕНА САМО БОЈАТА НА ПЛАСТИКАТА. СЕ СРЕДУВА МН ЛЕСНО И ЕФТИНО
МНОГУ ЕКОНОМИЧНО ВОЗИЛО СО НИСКА ПОТРОШУВАЧКА И ЕФТИНА ГОДИШНА РЕГИСТРАЦИЈА. РЕГИСТРИРАНА ДО 30.12.2021
РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ НАПРАВЕНИ ИСКЛУЧИВО НА ОТВОРЕНО: РЕЛАЦИЈА БИТОЛА-СКОПЈЕ-СОЛУН
ВО ЦЕНАТА НА КОЛАТА СЕ ВКЛУЧЕНИ:
- 4 Х ОРИГИНАЛНИ ЧЕЛИЧНИ БАНДАШИ СО ЗИМСКИ ГУМИ SAVA 175/65/15 КОРИСТЕНИ ЕДНА СЕЗОНА (ОВАА Е ВТОРА)
- 4 Х ОРИГИНАЛНИ АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ СО ЛЕТНИ ГУМИ SAVA 185/65/15 КОРИСТЕНИ ДВЕ СЕЗОНИ
- 2 Х КРОВНИ МЕТАЛНИ/ЦРНИ НОСАЧИ ЗА КУФЕР(THULE)
МОЖИ ДА СЕ ВИДИ СЕКОЈ ДЕН ВО БИТОЛА ПО ДОГОВОР
Leaflet
Кон почеток