Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS 89000 KM NOVO - 08.MT Auto

3 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA NAVI PDC-07.MT Auto 6 300 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 133000 KM NOVA -08 MT Auto 3 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 65 KS 89000 KM
- SERVISNA KNISKA, 100% GARANCIJA ZA KM -
- NOVA UNIKAT - 2 KLUCEVI

- 5 BRZINI
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- CITY SERVO
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- USB PORT MP3
- WINDOWS MOBILE PRIKLUCOK
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 89000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA FIAT
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com

___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo mazda
mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra e 220
___________________________________
www.mt-auto.com

Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto 3 600 EUR
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 EUR
SEAT IBIZA 1.2 70 KS BENZ-PLIN EURO-5 - 12..MT Auto 4 999 EUR
HYUNDAI I30 1.6 CRDI 90 KS 120000 KM NOVA - 09.MT Auto 4 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации