Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Grande Punto 1.2 70ks 131000km 2009 MT Auto

3 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto 3 800 EUR
Audi A4 2.0 TFSI 200ks navi avtomatik 2009 MT Auto 8 500 EUR
Ford Fiesta 1.2 85ks 130000km titanium 2010 MT Auto 4 500 EUR
Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
fiat grande punto 1.2 70 ks 131000 km
- ! ! ! kompletno servisirana ! ! ! novi gumi

- nova unikat - 100% garancija za km -
- 2 klucevi
- klima(ladi perfektno)
- city servo
- novi gumi 2020
- servo volan so podesuvane
- radio cd mp3 usb jvc so dalecinsi upravuvac
- windows mobile priklucok
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor na fiat
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik

-- uvezena od italy ....plateni davacki

-- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin facelift 2011 MT Auto 3 600 EUR
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 EUR
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 EUR
Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto 6 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации