Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto

3 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto 6 999 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto 6 999 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto 4 700 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
fiat grande punto 1.3 jtd multijet 75 ks 121000 km
- ! ! ! kompletno servisirana ! ! ! novi gumi

- nova unikat - 100% garancija za km -
- 2 klucevi
- klima(ladi perfektno)
- city servo
- novi gumi 2020
- servo volan so podesuvane
- radio cd mp3 usb
- windows mobile priklucok
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor na fiat
** potrosuvacka 3.5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik

-- uvezena od italy ....plateni davacki

-- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 ЕУР
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 ЕУР
VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto 4 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации