Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 ЕУР

Се продава од: Jovche Денес 02:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
*Дизајн - GIUGIARO
*Двозонска клима
*ABS
*Централно
*Команди на волан
*6 Брзини
*Електрични прозорци
*5 Врати
* Регистрирана до 12 месец 2020

ZA POVEJKE INFO KONTAKT SAMO NA VIBER ILI EMAIL:
070 837811
[email protected]
Leaflet
Кон почеток