Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Fiat Grande Punto Evo 1.3jtd 75ks 152.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto 3 700 ЕУР
Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto 9 800 ЕУР
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
fiat grande punto evo euro-5 1.3 75 ks 152.000 km
- ! ! ! kompletno servisirana ! ! ! novi gumi
- servisna kniska - 2 klucevi
- nova unikat - 100% garancija za km -

- klima(ladi perfektno)
- city servo
- novi gumi dot 2020
- servo volan so podesuvane
- radio cd mp3 usb jvc so dalecinsi upravuvac
- windows mobile priklucok
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor na fiat
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik

-- uvezena od italy ....plateni davacki

-- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Toyota Yaris 1.0 70ks 145000km nova 2007 MT Auto 4 200 ЕУР
Citroen C3 1.1 60ks benzin i plin 142.000km nov 2009 MT Auto 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации