Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto 1.3 jtd -07

2 450 ЕУР

3 200 ЕУР

Се продава од: Punto 04 окт. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Fiat Grande Punto 1.3 jtd 2007 god
Full oprema
Klima
Servo city
Voziloto e vo extra sostojba
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
Uvezeno od Holandija
Leaflet
Кон почеток