Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN

2 850 ЕУР

Се продава од: Darko 27 апр. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Grande punto 1.4 benzin vo odlicna sostojba kako Nova so pominati orginalni 125 000 km so top oprema klima,6 airbeg,fabricko radio,trip,i dr smeneti 4 novi gumi,nov akumulator,napraven servis komplet, uvoz od Avstrija moze da se proveri na majstor kade sakate, plateni site davacki do registracija!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации