Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO VO ODLICNA SOSTOJBA

2 800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 26 мај 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Fiat Grande Punto 2006 година, 1.4 мотор Еуро4.
Боја - небесно сина металик,
Опрема - клима, Борд компјутер, електрика на прозори, подесување на волан, 2 Аирбега, електрика на ретровизори, централно, серво, озвучување, затемнети стакла, комплет голем сервис (сет каиши со затезачи, уље, филтри, фреон за клима, предни плочки)
Километража 79 000км
Возилото е во одлична возна состојба и изглед.
Женски сопственик – купено од FIAT Македонија.
Цена: 2800 евра
Aleksandar
078/224-393
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации