Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDAR Денес 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
PRODAVAM FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD " DESIGN GIUGIARO" 2006 GODINA VO IZVONREDNA SOSTOJBA I EDINSTVENO NA PAZAROT SO OVOJ MOTOR SO 6 BRZINI EKONOMICNO..

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA,SO KOMPLETEN SERVIS NAPRAVEN..
SMENETI: REBRASTI,LAMELA,POTISNA,DRUG LAGER,ZAMAEC..
ALEKSANDAR
070 360 600
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации