Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto 1.4 benzin so plin -07

3 800 ЕУР

Се продава од: Punto 21 авг. 01:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Kolata e vo odlicna sostojba
Staven plin pred eden mesec
Full abarth oprema
Vredi da se vidi
Moze zamena so moja ili vasa doplata
Samo realni ponudi
Za cena samo na lice mesto razgovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации