Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Се продава од: Goran 20 септ. 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
SE PRODAVA GRANDE PUNTO 2007 1.9D 131KS SPORT 6 BRZINI KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SEEDO FUL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO POSLEDNO KOPCHE NOVI GUMI TEL KON..I KOMETAR OKOLU CENATA NA LICE MESTO 071 319 474 VECKO
Кон почеток