Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grande Punto extra povolno

2 350 ЕУР

Се продава од: Sandra 03 окт. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Kolata e registrirana do maj 2021.
Redovno servisirana. Solidno gradsko vozilo so urban izgled i mnogu mala potroshuvacka, go poseduva najekonomichniot i najizdrzliviot motor 1.3 multijet. So klima, city drive opcija na volan i elektrika na prozori i retrovizori. 4 novi gumi kombinirani. Karoseriski sochuvana.
Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava ITNO!
Ima prostor za dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации