Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto

3 200 ЕУР

Се продава од: .... 25 фев. 13:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Fiat Grande punto 1.3 multijet
* klima
*el na prozori
*registriran cela godina
*servisiran komplet smenetigurtni i diskovi
*140 000 pominati original
Leaflet
Кон почеток