Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Grande Punto 1.3 multijet sport 2007

3 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 23 авг. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4tdci klimatronik 2011 4 500 ЕУР
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
VW CARAVELLE 2,5TDI LONG 8+1-07 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
fiat grande punto 1.3multijet sport
god na proizv.12/2006
pom km 180.000
full oprema
plateni davacki do reg.
autologistik
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Bmw 530 gt panorama distronik 2011 17 800 ЕУР
OPEL ASTRA 1.3CDTI REDIZAJN COSMO-14 6 800 ЕУР
Fiat Doblo 1.3 multijet klima 2011 4 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации