Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat grande punto sport 1.9 jtd

3 300 ЕУР

Се продава од: Janitha Vitharanage Don 30 септ. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Grande Punto
Avtomobilot e odlicen
96kw / 131hp
Регистрирана до: 09.2021
Napraven kompleten servis (09/2020)
dva kljuca servisna kniga


Janitha Vitharanage Don
076610886


WhatsApp:
076610886
Leaflet
Кон почеток