Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Linea -16 rent a car

43 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Linea
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Agregat generator 2.2kw 200 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации