Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Linea prv gazda

4 300 ЕУР

Се продава од: Jovan Panev 26 мај 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Linea
Колата е со вграден плин.
Регистрирана до март 2020
Гратис сет зимски гуми
Одлична состојба
Jovan Panev
071314294
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации