Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat linea 1.3mjet

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Sirmes 23 мај 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Sirmes

5 Огласи во продавницата

Opel zafira 1.9cdti 4 600 EUR
Renault Master Ladilnik 8 500 EUR
Citroen jumper ladilnik 8 600 EUR
Mercedes e-240 7 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Linea
Fiat linea 1.3mjet prv sopstvenik klima, elektrika prozori, redovno servisirana, novi letni i zimski gumi
Super vozilo so mala potrosuvacka
Sirmes
Фирмата “СИРМЕС-ТД” ДООЕЛ увоз-извоз Велес се занимава со производство на прасиња, одгледување на товеници, колење на истите во сопствена кланица со имплементиран HACCP – систем и пласирање на свежо месо на домашниот пазар.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071 213 059
http://www.sirmes.mk/
Leaflet

Sirmes

5 Огласи во продавницата
Renault Master Ladilnik 8 500 EUR
Mercedes e-240 7 200 EUR
Citroen jumper ladilnik 8 600 EUR
Opel zafira 1.9cdti 4 600 EUR
Кон почеток