Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Multipla 1,9 JTD 105KS -99

2 000 ЕУР

2 500 ЕУР

Се продава од: Rade 04 окт. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Multipla
Fiat Multipla 1910 sm3 dizel, 105KS so 6 sedishta. Kolata e komplet ispravna, elektronika na stakla, sedishta i retrovizori, avtomatska klima, evrokuka, nov akumulator i tn.
Leaflet
Кон почеток